Aragosta Invest uskoro otvara vrata stambeno-poslovnog objekta u ulici Boška Tošića. Na atraktivnoj gradskoj lokaciji, između banjalučkih naselja Obilićevo i Starčevica, kompleks će činiti dvije lamele koje broje ukupno 75 stanova. Od jednosobnih do četverosobnih, stanovi su osmišljeni po mjeri modernog čovjeka, a u skladu sa standardima savremenog stanovanja. Uz fleksibilnost prostora, posebna pažnja je posvećena i kvalitetu ugradbenih materijala te konceptu enterijera, koji prati duh i ritam 21. vijeka.
Atraktivna pozicija vašeg novog doma nalazi se u dijelu Banje Luke koji se intenzivno razvija i prati duh i ritam 21. vijeka. Neposredna blizina vrtića, osnovnih škola, univerziteta, trgovačkih centara i doma zdravlja čine ovu lokaciju idealnom za porodičan život.
Uz odličnu saobraćajnu i pješačku komunikaciju sa ostalim djelovima grada, vaš novi dom nalazi se nedaleko od centra, ali u isto vrijeme dovoljno izolavan od gradske vreve i gužve. Šetnja uz obližnju obalu rijeke Vrbas relaksiraće vas nakon napornog dana i stresa koje vrijeme ubrzanog življenja sa sobom nosi.
Objekat je spratnosti Po (podrum) + P (prizemlje) +5 (spratova) +Pe (povučena etaža).
Stambeno-poslovni objekat je podijeljen na dvije lamele. U okviru lamele 1 se nalazi 39 stanova, a u okviru lamele 2- 36 stanova, različitih kvadratura od XX do XX m2.